МоваЯзык

/ Блоги - Хвороби і лікування

Мазь Вишневського: перехрестіться, викиньте, забудьте

267.7т

Немає, мабуть, в СНД жодного дому, де не погостював би цей дикий сморід дьогтю.

Смішно і страшно, але Мазь Вишневського досі призначають для лікування абсцесів, фурункулів, пролежнів та багато чого іншого.

Люди кривляться, бекають, але вперто натираються гидотно-зеленою пастою "во імя здоров’я". В нас стійко закріпилась впевненість, що чим паскудніші ліки – тим чудодійніша в них прихована сила. І ми згодні терпіти. Давайте розберемось чи варто?

В 2014 році Британський Медичний журнал опублікував цікавий коментар до статті.

з якого ми можемо дізнатись, що Мазь Вишневського виробляється за різними технологіями і може містити в собі канцерогени. Це особливо небезпечно при довгому її використанні (хронічні шкірні виразки, опіки і т.д.). Лікував діабетичну стопу ­– отримуй на додачу рак! Класний варіант?

Можливо, ви готові ризикнути, аби тільки був ефект. Ну що ж, є наукові роботи, в яких дослідники порівнювали дієвість різних мазей та антисептиків.

Вгадайте, якою виявилась протимікробна активність Мазі Вишневського? НУЛЬОВА! Весь спектр мікроорганізмів росте на вонючому дьогті без жодних проблем.

Іронія долі заключається в тому, що аналогічні висновки роблять працівники Інституту хірургії імені (барабанний дріб) Вишневського! Після аналізу 15 тисяч хворих з ускладненнями, вони встановили, що однією з вагомих причин розвитку гнійного процесу було використання Мазі. Мало того, що вона не вбиває мікробів – так ще і "закупорює" рану і закриває доступ кисню. Це створює прекрасний клімат для розвитку анаеробних організмів, які викликають газову гангрену.

Є гіпотези, що саме Мазі Вишневського можна "завдячувати" колосальним рівнем ампутацій у Радянських військах в Другу Світову. (жодна інша сторона конфлікту такою кількістю відрізаних ніг похвалитись не могла).

Мазі виповнюється у 2017-му рівно 90 років. Які міркування спонукали автора її створити – невідомо. Чому ніхто її не досліджував раніше? Бо Олександр Вишневський був Лауреатом Сталінської премії. Ну хто б насмілився критикувати його "дітище"? 90 років знадобилось для того, щоб доколупатись до правди.

То які лишаються міркування, щоб продовжувати мучити себе гидким запахом, наражатись на небезпеку онкології та плодити в ранах мікробів? Тільки одне – наша Мазь дуже доступна за ціною.

Прагнете економії? З тим же успіхом, коли наступного разу зголоднієте – попийте водички. Вона ж дешева…

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0
Коментарі
3
0
Смішно
6
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини