Міг втратити пеніс: прогулянка озером мало не вбила чоловіка

Міг втратити пеніс: прогулянка озером мало не вбила чоловіка

32-річний британець Джеймс Майкл заразився страшною інфекцією під час прогулянки озером Малаві в південно-східній Африці.

Так, він плавав на каноє у той час, коли в його статевий орган заліз хробак і відклав там яйця, пише The Sun.

Спочатку у чоловіка з'явилася невластива йому втома, а потім – великий висип на спині й руках. У підсумку, аналізи показали, що британець заразився тропічною інфекцією – шистосомозом.

Джеймс Майкл

Хвороба атакувала його хребет, через що за рік після зараження Джеймс Майкл втратив здатність ходити. У нього виникли проблеми із травленням і пронос. Оскільки британець не міг користуватися туалетом, йому встановили катетер.

У підсумку, лікарям вдалося знищити інфекцію в його організмі і він почав одужувати.

Джеймс Майкл
Джеймс Майкл

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Петербурзі (Росія) чоловік засунув у пряму кишку величезний фалос, а потім звернувся в лікарню. Медикам ледве вдалося врятувати його.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки