Можна трохи погуляти за рахунок майбутніх покійників?

6,2 т.
Можна трохи погуляти за рахунок майбутніх покійників?

Потрапило на очі. Якийсь "Урочистий прийом консультування з ВІЛ/СНІДУ та підтримка інституцій", що проходив вчора в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Боротьба з цією небезпечною хворобою - важлива. Але я хотів сказати про інше. Учасники прийому, які викладують фото та селфі з в.о.Міністра ОЗ, чи думали ви, скільки коштує проведення такого заходу в подібному місці?

Може, направили б ці кошти на реальну боротьбу зі СНІДом?

Чи, говорячи словами Лінчевського, "вони все одно всі помруть" і тому можна трохи погуляти за рахунок майбутніх покійників?

Можна трохи погуляти за рахунок майбутніх покійників?
Відео дня
disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки