МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Названо причини раку легенів у тих, хто ніколи не курив

Рак легенів у людей, які не палять, є одним з видів онкології, що найбільш складно діагностувати.

Як заявили дослідники з Університетського коледжу Лондона, некурящі не вважають, що знаходяться у зоні ризику, повідомляє Journal of the Royal Society of Medicine.

  • Рак легенів – онкологічне захворювання, що вражає тканини легенів, характеризується переродженням з клітин, що вистилають бронхи або легені.

Люди, які не палили, часто надто пізно звертаються до медиків, чим значно зменшують шанси на отримання ефективного лікування, заявив клінічний директор Центру онкологічних досліджень Університетського коледжу Лондона професор Мік Пік.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: iStock

iStock

Відзначається, що основними причинами онкології у людей, які ведуть здоровий спосіб життя, є пасивне куріння, забруднення навколишнього середовища і вплив канцерогенних речовин на виробництві, пояснили фахівці.

"Приблизно шість тисяч осіб, які ніколи не курили, щорічно вмирають від раку легенів у Великобританії", – навів приклад директор Public Health England професор Пол Косфорд.

Також уточнюється, що смертність від цього виду онкології серед некурящих перевищує показники смертності по раку яєчників, лейкозу, лімфоми.

Як раніше повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, в Україні щорічно фіксується близько 13 тисяч нових випадків раку легенів. При цьому чоловіки хворіють у 5 разів частіше за жінок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені пояснили, як чашка кави призводить до раку легенів.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
1
3
Смішно
3
Цікаво
17
Сумно
3
Треш

Блоги медицини