МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

"Небезпечно для життя": Супрун розвінчала міф про гомеопатію

Науковими дослідженнями не доведено, що гомеопатичні препарати працюють. Однак у світі тисячі людей вірять у дієвість гомеопатії.

Про це написала у своєму Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, зазначивши, що хворі наполегливо продовжують лікувати хвороби цими препаратами або схожими недоведеними методами.

"Найчастіше лікують застуду, мігрень або депресію. Однак найстрашніше, що віра у силу гомеопатії спонукає людей з важкими хворобами використовувати її для лікування. Як у випадках із серйозними хронічними захворюваннями або онкологією", - наголосила в.о. міністра.

За її словами, відмовлятися від дієвого лікування на користь альтернативних методів у багатьох випадках небезпечно для життя, це може призвести до летального результату.

"Найбільша небезпека полягає в тому, що популярність гомеопатії дуже стійка. При тому, що зараз ми живемо у час, коли дослідження в галузі медицини досягли неймовірних результатів і не стоять на місці. Поряд з цим існує феномен гомеопатії - методу, який не лікує, але доходи від продажу якого вимірюються мільярдами доларів щорічно", - уточнила Супрун.

Вона додала, що Міністерство охорони здоров'я України не закуповує гомеопатію за рахунок платників податків, однак ніхто не може вберегти всіх пацієнтів від неправильного вибору, крім них самих.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Британія відмовилася від гомеопатії.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
7
8
Смішно
7
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини