"Обличчя мого мертвого чоловіка має відмінний вигляд на тобі": мережу вразила історія однієї родини

33,3 т.
'Обличчя мого мертвого чоловіка має відмінний вигляд на тобі': мережу вразила історія однієї родини

Американка Лілі Росс пожертвувала обличчя свого померлого чоловіка людині на ім'я Енді Сенднесс, який майже 10 років прожив без обличчя.

Як повідомляє видання Time, трансплантація тривала майже 56 годин.

За словами Лілі, вона побоювалася зустрічі з чоловіком, адже боялася побачити обличчя свого чоловіка. Але виявилося, що чоловік все таки відрізнявся від чоловіка: інші очі, форма чола і фізіономія.

Росс доторкнулася до незнайомця, розчулилася і заплакала. "Облиия мого чоловіка має відмінний вигляд на тобі", - сказала вона.

Росс і Санднесс настільки підходили один одному, по типу крові, кольору шкіри і структурі обличчя, що хірург, доктор Самір Мардін, сказав, що двоє чоловіків могли бути кузенами.

Відео дня

Її чоловік наклав на себе руки в 2016 році. Сам Енді Сенднесс спробував також накласти на себе руки в 2006-му році, але його спроба не була "успішною". Він спотворив собі обличчя і чекав відповідного донора протягом 10 років.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", користувачі YouTube підкорює 14-річний Мухаммад Самір із пакистанського міста Карачі, який вміє повертати голову на 180 градусів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки