"Благала на колінах допомогти": під Житомиром пацієнт помер у зламаній "швидкій"

Під Житомиром зламана машина швидкої не довезла пацієнта до лікарні

Під Житомиром у кареті швидкої допомоги помер чоловік з інфарктом міокарда, якого не встигли довезти до лікарні через аварійний стан машини.

Авто зламалося неподалік від районної лікарні в селі Станишівка. Про це у Facebook-спільноті міста Андрушівка розповіла дочка померлого пацієнта Інна Абраменко-Бражевська (щоб подивитися відео, поскрольте новину вниз).

Вона розповіла, що інцидент трапився 24 січня. Водій почав ремонтувати машину. Жінка попросила викликати другу "швидку", але авто потрібно було заправити. Загалом, як розповіла вона, карета простояла на місці близько двох із половиною годин.

Відео дня
Під Житомиром зламана машина швидкої допомоги не довезла пацієнта до лікарні

Інна також поскаржилася, що всього в невеликій машині їхали, не рахуючи водія, 7 осіб.

"Татові стало погано. У медсестри нічого не було для реанімації, я побігла в лікарню по медичну допомогу. Мені почали ставити купу запитань і ніхто не вийшов допомогти! Я сама йому робила штучне дихання, я всіх благала на колінах йому допомогти, але мене ніхто не чув!

Я не можу зрозуміти: у світі залишилися ще люди чи тільки нелюди? До чого світ котиться, якщо людина вмирає біля лікарні, а лікарі не хочуть навіть вийти і спробувати допомогти. У підсумку мій тато помер на моїх руках", – написала жінка у пості.

Вона заявила, що домагатиметься притягнення до відповідальності головного лікаря закладу. Пізніше у коментарі Абраменко заявила, що в медустанові їй погрожували і намагалися "зам'яти" скандал, натякаючи на її стареньку маму.

Під Житомиром пацієнт помер у зламаній "швидкій"

Під Житомиром пацієнт помер у зламаній "швидкій"
Під Житомиром пацієнт помер у зламаній "швидкій"

Як писав OBOZREVATEL, раніше у Харкові у 19-річної дівчини трапився інсульт, але медики спершу лікували її від передозування наркотиками. В результаті лікарської помилки пацієнтка померла.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки