Плаче "діамантами": дівчина завела лікарів в безвихідь невідомою хворобою

48,2 т.
Плаче 'діамантами': дівчина завела лікарів в безвихідь невідомою хворобою

У Вірменії у 22-річної дівчини замість сліз з очей падають "діамантові" кристали. Поставити діагноз місцеві лікарі поки не можуть.

Гострі кристали з ока Сатенік Казарян дістають щоранку. За два останніх місяці це стало вже звичною процедурою. Всього за день їх може утворитися до 30, передає "МИР 24".

"Я ходила до стоматолога. Здається, цей пил потрапив в око. Мені було боляче, пішли до офтальмолога і у мене з ока дістали кілька кристалів. Зараз кожен мій день перетворився в пекло", – розповіла Казарян.

Пояснити це явище не можуть і лікарі. Спочатку Сатенік вирушила в місто Артик. Там фахівці вийняли з ока кілька кристалів і відправили за діагнозом в Єреван.

Відео дня

"Нам лікарі прописали пару ліків – краплі, антибіотики і після того, як Сатенік пару днів попила ці ліки, кристали перестали з'являтися в оці, але її стан різко погіршився, і дружина перестала їх приймати", – повідомив чоловік Сурен.

У Вірменії у дівчини з очей падають кристали

Випадком Сатенік зацікавилися в міністерстві охорони здоров'я.

"Ми двічі проводили наради з головним радником МОЗ, офтальмологом Арташесом Зільфяном. Він познайомився з пацієнтом, ознайомилися з ситуацією. Ми плануємо провести з Сатенік ще один консиліум, де зберемо відомості анамнезу, і тоді стане ясно, що відбувається з пацієнтом", – заявив заступник міністра охорони здоров'я Вірменії Оганес Арутюнян.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Instagram-блогерша стала зіркою і змогла заробити цілий статок, використовуючи свій надзвичайно довгий язик.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки