Рак легенів: вчені назвали новий метод лікування

25,9 т.
рак легенів

Вчені проводять дослідження нових ліків, яке може допомогти боротися з раком легенів третьої стадії.

Про це передає Repubblica

В одній третині випадків, єдиним шляхом підтримати життєздатність людини при раку легенів, є хіміотерапія і променева терапія. Незважаючи на агресивне лікування, у більшості пацієнтів хвороба прогресує, і тільки у 15% пацієнтів виживаність досягає п'яти років після поставлення діагнозу. Однак вчені винайшли ліки, які допоможуть впоратися зі страшною хворобою.

Дослідження провів Центр раку Moffitt у Тампі, штат Флорида, і в ньому брали участь 235 центрів у 26 країнах. Вперше в цьому захворюванні був протестований іммунотерапевтичний наркотик durvalumab, інгібітор імунної контрольної точки PD-L1. Експеримент проводився на 713 пацієнтах, які вже отримували хіміотерапію та променеву терапію, розділену на дві групи: durvalumab (кожні два тижні) вводили в одному випадку, по одному плацебо в іншому випадку.

Відео дня

Результати: в середньому виживаність без прогресування захворювання становила 16,8 місяця з durvalumab.

"Дурвалумаб знижує ймовірність прогресування на 48% з поліпшеннями в усіх підгрупах пацієнтів", - сказав Луїс Паз-Арес з лікарні "Шпиталь Дос де Октабр" у Мадриді.

Препарат може впливати на будь-які мікрометастази, вже присутні в організмі, хоча і дуже малі, щоб їх можна було виявити за допомогою діагностичних інструментів.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше вчені представили нове обладнання, яке позбавить від раку за "60 секунд".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки