Що відомо про першого хворого на коронавірус в Україні: в МОЗ розкрили деталі

Коронавірус в Україні

Міністерка охорони здоров'я України Зоряна Скалецька заявила, що, незважаючи на виявлення першого випадку коронавірусу в Україні, ситуація є повністю контрольованою. Крім того, вона розповіла про хворого і про його ізоляцію.

На своїй сторінці у Facebook глава відомства написала, що чоловік з інфекцією повернувся в Україну з Італії. Наявність у нього хвороби підтвердили результати аналізів, отримані Центром громадського здоров'я.

"При перетині кордону він не мав жодних ознак ГРВІ. Однак, отримавши пам'ятку про самоізоляцію, чоловік і його дружина сумлінно дотримувалися рекомендацій. І, як зазначено в пам'ятці, при перших симптомах ГРВІ звернулися до лікаря. Оскільки в анамнезі була подорож до Італії протягом останніх 14 днів, лікар ухвалив рішення про госпіталізацію", – написала Скалецька.

Відео дня
Профілактика коронавірусу

Вона наголосила, що згідно із затвердженими алгоритмами, транспортування проводила спеціальна медична бригада. Зараз чоловік перебуває в ізоляції під наглядом лікарів. Крім того, під обсервацію також була поміщена і його дружина, оскільки безпосередньо контактувала із зараженим.

"Ситуація повністю контрольована. Медична система спрацювала чітко, згідно із затвердженими алгоритмами. Нагадую, що у нас є понад 2000 боксів і близько 12000 ліжок в інфекційних лікарнях. Більше тисячі лікарів-інфекціоністів і 5000 кваліфікованих медичних працівників, які знають, що і як робити у випадку підозри або зараження коронавірусом", – запевнила глава МОЗ.

Коронавірус в Україні

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки