Секрет довголіття: знайдена ідеальна формула

51,4 т.
секрети довголіття

Секрет довголіття заснований на правильному раціоні.

Так, 83-річний генетик із Болгарії Христо Мемерскі винайшов рецепт для тих, хто хоче продовжити своє життя, передає ТСН.

За його словами, 66% захворювань можна вилікувати за допомогою їжі.

Так, овочі, фрукти, йогурт і вино - це продукти, які сповільнюють старіння і запобігають раку. На першому місці - овочі і фрукти. Вони повинні бути основою щоденного раціону. А салат із моркви і часнику Христо Мемерскі називає вітамінною бомбою.

Відео дня

Також не останню роль відіграють і фізичні вправи. Вдома присідання, а на повітрі - традиційна для українців дачна фізкультура.

А ще - варто уникати стресу і шкідливих звичок. Куріння і алкоголь віку точно не додадуть.

Формула довголіття проста, стверджують довгожителі. Найголовніше - більше рухатися, менше стресу і правильне харчування.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше були озвучені 10 еліксирів довголіття, які омолоджують організм.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки