Шкіра злазила і покривалася плямами: в Іспанії лікарі повернули до життя "дівчинку-змію"

21,6 т.
Шкіра злазила і покривалася плямами: в Іспанії лікарі повернули до життя 'дівчинку-змію'

В Іспанії лікарі безкоштовно і в рекордні терміни вилікували дівчинку з Індії, яка з народження страждала рідкісним захворювання шкіри, що робило її схожою на змію.

Про це повідомляє російський пропагандистський ресурс LIFE.

Шаліні Ядав
Шаліні Ядав
Відео дня

У 16-річної Шаліні Ядав - ламеллярний іхтіоз. Кожні шість тижнів її шкіра змінювалася, через що однокласники відмовлялися з нею спілкуватися і обзивали змією. Однак все вирішилося, коли лікарі з Іспанії погодилися допомогти дівчині безкоштовно, а її поїздку в Європу повністю оплатила британська благодійна організація.

Стан Шаліні був таким важким, що дівчинка повинна була щогодини приймати ванну і постійно користуватися зволожуючим кремом. Крім того, через те, що діти боялися спілкуватися з Шаліні, дівчинку відрахували зі школи. Через проблеми зі шкірою у неї навіть порушилася хода, і їй довелося використовувати паличку, щоб пересуватися.

Але про важку ситуацію індійської дівчини дізналися лікарі з Іспанії і повернули її до нормального життя всього за десять днів шляхом використання крему, що уповільнює ріст клітин.

Тепер Шаліні майже прийшла в норму. З її шкіри зникли плями, і вона вже зовсім не нагадує зміїну.

"Я не можу дочекатися повернення додому, я хочу показати своє нове обличчя людям. Тепер я досить впевнена в собі, щоб поглянути на тих, хто дивився на мене і говорив образливі слова. Я дуже щаслива", - ділиться враженнями про своє одужання Шаліні.

Шаліні Ядав
Шаліні Ядав

Крім того, дівчинку вразило, що в Іспанії ніхто не боявся до неї торкатися, а навпаки - багато обіймали її і намагалися підтримати. Але найбільше Шаліні вдячна своїм лікарям і мріє ву майбутньому стати медиком, щоб допомагати людям.

Як повідомляв "Обозреватель", в Індії проживає 21-річний Рупеш Кумар, який має тіло 160-річного старого через рідкісне генетичне захворювання - прогерію.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки