Сон зі смартфоном викликає рак: медики зробили попередження

58,9 т.
Сон зі смартфоном викликає рак: медики зробили попередження

Смартфони треба тримати принаймні на відстані витягнутої руки, коли лягаєте спати, щоб скоротити дозу опромінення.

Таке попередження зробив Каліфорнійський департамент здоров'я. Відзначається, що використання гаджета може впливати на появу раку, проблем з концентрацією уваги, психічним здоров'ям і репродуктивною системою, пише "Рамблер".

Мобільні телефони передають інформацію, використовуючи низькочастотні радіосигнали, які можуть бути небезпечними для людини, особливо при передачі або скачуванні файлів, відзначають медики.

Відео дня

Фахівці рекомендують тримати телефони принаймні на відстані одного-двох метрів від ліжка.

Фактично самі виробники гаджетів згодні з цим. Наприклад, Apple включила в налаштування повідомлення про "виявлення радіочастот".

Як повідомляв OBOZREVATEL, тривале підключення батареї смартфона до джерела електроенергії може їй зашкодити. Саме тому експерти не рекомендують заряджати свої мобільні пристрої вночі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки