МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Спалах кору в Україні: чи готові люди до щеплень

Не встигли українці з полегшенням зітхнути після відступу масштабного спалаху кору, який трапився взимку, як небезпечна хвороба вирішила взяти реванш і знову стала предметом побоювання дорослих і дітей.

Однак варто було б очікувати, що після першого "раунду" небезпечної інфекції люди будуть обачнішими і спробують застрахувати свій організм від неї. "Обозреватель" вирішив дізнатися у своїх читачів, чи зробили вони для себе певні висновки і чи погодилися на вакцинацію, щоб уникнути зараження кором.

Відповідно до проведеного нами опитування, 54% його учасників відповіли, що не мають наміру робити щеплення, оскільки переконані, що в Україні неякісні вакцини.

Разом з тим, по 22% респондентів відповіли, що вже вакциновані, оскільки відповідально ставляться до свого здоров'я, або планують зробити це в найближчому майбутньому.

Як бачимо, на жаль Україні поки не вистачає певної культури турботи про здоров'я, оскільки люди звикли мислити штампами-жахачками. Але кожен повинен для себе зрозуміти, що краще вчасно уникнути проблеми, ніж зіткнутися з нею тоді, коли вирішення буде куди більш складним і болючим.

Спалах кору в Україні: чи готові люди до щеплень

Як повідомляв "Обозреватель", виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун головною причиною спалаху кору в Україні назвала низький рівень вакцинації.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Спалах кору" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
2
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини