Спалах кору в Україні: стало відомо, коли з'явиться нова вакцина

7,0 т.
Спалах кору в Україні: стало відомо, коли з'явиться нова вакцина

У кінці лютого до України прибудуть 220 000 доз вакцини від кору, паротиту, краснухи (КПК) із Бельгії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України на Facebook.

Вакцину виробництва Глаксо Сміт Кляйн на замовлення МОЗ доставить Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, після чого вакцини відразу будуть передані в регіони.

"Поставка буде здійснена в три етапи: перша доставка - 220 000 доз вакцини - очікується в кінці лютого, друга поставка - 800 000 доз вакцини КПК - планується на кінець березня, третя - 77 600 доз КПК - повинна прибути в кінці травня" , - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Читайте: Спалах кору в Києві: число хворих різко зросло

Також повідомляють, що в другій половині 2018 ЮНІСЕФ також поставить 901 400 доз вакцини КПК. До цього часу потребу країни у вакцині проти кору покриють додаткові поставки, які прибудуть у лютому, березні та травні.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше в МОЗ попередили про новий спалах кору в Україні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки