Страждала від галюцинацій: у жінки в голові знайшли хробака

18,7 т.
Страждала від галюцинацій: у жінки в голові знайшли хробака

У мешканки Нью-Йорка, якій поставили діагноз рак мозку, виявили стрічкового хробака в голові.

Про це повідомляє CNN. Протягом декількох місяців жінку мучили симптоми, які характерні для злоякісної пухлини.

"Найгіршим симптомом були галюцинації. Також я періодично втрачала орієнтацію в часі. Крім цього у мене траплялися мимовільні рухи правою рукою, через що речі часто падали на підлогу. Я також неправильно реагувала на прохання. Замість ручки могла дати людині ключ. Мені сказали , що це, швидше за все, злоякісна пухлина, і що після операції будуть потрібні опромінення і курс хіміотерапії ", – розповіла американка.

Відео дня

Після того, як було проведено хірургічне втручання, з'ясувалося, що освіта в лівій лобовій частці мозку американки є стрічковим черв'яком.

Жінці поставили діагноз цистицеркоз. Це паразитичний недуга, який викликаний личинками свинячого ціп'яка. Яйця солітера можуть потрапити в організм людини з їжею або брудною водою. Якщо вчасно не видалити паразита, у людини може статися інсульт.

Після проведення операції стан жінки покращився.

У жінки в голові знайшли хробака
У жінки в голові знайшли хробака

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Україні був зареєстрований випадок дирофіляріозу у пацієнтки, яка скаржилася на набряк, почервоніння і болю в області лівого ока.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки