МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Супрун розповіла українцям про лікування алкоголем

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розвінчала черговий медичний міф про можливість лікування алкогольними напоями.

Як вона написала на сторінці у Facebook, не варто пити або в будь-якому іншому вигляді вживати алкоголь для профілактики або лікування хвороб.

"Це нерозумно. Всі можливі позитивні ефекти, які містить у собі алкоголь, в результаті перекриваються його згубними властивостями", — зазначила Супрун.

Вона також вказала на те, що деяким міцним напоям помилково приписують статус "лікувальних".

"Наприклад — популярний коктейль джин-тонік. Тільки цілющі властивості має не джин, а саме безалкогольний тонік. У його складі є речовина хінін, який давно використовують у медицині", — розповіла в.о. міністра.

Вплив хініну на людський організм вперше досліджували у 17 столітті, в подальшому лікували за його допомогою малярію. Однак, його терапевтична доза становить близько 500 мг, які треба приймати з певною періодичністю.

"Більшість тоніків, які можна придбати в магазині сьогодні, містять невелику кількість хініну та не настільки гіркі, як традиційний напій. Щоб отримати відповідне дозування хініну проти малярії — потрібно випити далеко не один коктейль", — підсумувала Супрун.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: WallpaperUP

WallpaperUP

Як писав OBOZREVATEL, раніше медики підтвердили, що вживання алкоголю під час грудного вигодовування призводить до порушень розвитку мозку у дітей.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
4
11
Смішно
7
Цікаво
1
Сумно
4
Треш

Блоги медицини