Тепер виліковна! Медики знайшли ліки від Еболи

14,6 т.
Тепер виліковна! Медики знайшли ліки від Еболи

Лихоманка Ебола більше не вважається невиліковною, оскільки медикам вдалося розробити два експериментальні методи боротьби з нею.

Як пише Wired, клінічні випробування нових ліків відбуваються у Демократичній Республіці Конго, де був зафіксований новий спалах цієї хвороби.

"Відтепер ми більше не будемо говорити, що Ебола невиліковна", – сказав Жан-Жак Муембе, генеральний директор Національного інституту біомедичних досліджень у Конго, який контролював випробування на місцях.

Лихоманка Ебола
Відео дня

Зарубіжні ЗМІ повідомляють, що ці ліки вже рекомендують усім хворим. Вони вводяться внутрішньовенно і запобігають поширенню вірусу в організмі. Компанія-розробник обіцяє виготовити необхідну кількість доз.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у липні 2019 року спалах вірусу Ебола у Демократичній Республіці Конго визнали надзвичайною ситуацією міжнародного масштабу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки