Учені розповіли, як можна заразитися ожирінням

18,2 т.
Учені розповіли, як можна заразитися ожирінням

Лікарі Університету Південної Каліфорнії з'ясували, що ожиріння має ознаки інфекційного захворювання.

За інформацією Lenta.ru, у людини, яка багато спілкується з людьми, що страждають від зайвої ваги, з більшою ймовірністю збільшиться маса тіла.

Для статистичного аналізу фахівці використовували дані, отримані в рамках проекту M-TEENS, присвяченого вивченню впливу харчування та навколишнього середовища на здоров'я підлітків. Дослідники проаналізували вплив соціального оточення на масу тіла 1111 дітей, які жили разом із батьками (всього 1300 дорослих), службовцями на військових базах США.

Відео дня

Виявилося, що частка дітей з ожирінням змінювалася від округу до округу. Так, в Ель-Пасо (штат Колорадо) був 21 відсоток підлітків із надмірною вагою, а у Верноні (штат Луїзіана) - 38 відсотків. Загалом показники індексу маси тіла у чверті підлітків і трьох чвертей дорослих відповідали ожирінню. З урахуванням віку, доходу й навіть військового звання було виявлено, що члени сімей із більшою ймовірністю мали надлишкову вагу, якщо дорослі служили на базі з більш високим рівнем ожиріння серед службовців.

Одним із можливих пояснень може бути доступ до ресторанів швидкого харчування, що знаходяться поблизу від баз. Однак учені впевнені, що головним фактором є взаємини між людьми, які впливають на формування згубних звичок.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", 14-річна Яна захворіла дуже рідкісною хворобою, яка вражає рухову систему організму, з'єднувальні та м'язові тканини, а також веде до запально-дегенеративних процесів шкіри.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки