Українці виїжджають до Європи, щоб зробити щеплення від смертельної інфекції

20,3 т.
Українці виїжджають до Європи, щоб зробити щеплення від смертельної інфекції

Все більша кількість українців виїжджає за кордон, щоб зробити дитині щеплення від менінгіту.

Як повідомляє ТСН, в українських лікарнях часто можна почути, що вакцина від менінгіту є. Однак це не зовсім правда.

Відомо, що у інфекції є 12 груп. Вакцини від деяких із них дійсно є у приватних клініках. А ось препаратів від штамів групи В, тих самих, які стали причиною смерті 2-річної Меланії у Києві, в Україні досі не зареєстровані.

За словами сім'ї, яка вирішила вивезти своїх двох синів на вакцинацію у Польщу, щеплення для двох дітей обійшлася у 3 тис. 300 грн. Крім витрат на щеплення, поїздка обійшлася родині в 35 тис. гривень.

Відео дня

Українці виїжджають до Європи, щоб зробити щеплення від смертельної інфекції

Як раніше повідомляв "МедОбоз", дитячий лікар Євген Комаровський розповів про те, які діти більше схильні до менінгіту, а також про те, як виявити це небезпечне для здоров'я захворювання, від якого в Україні померло кілька дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки