В Україні заборонили популярні ліки від застуди

23,8 т.
В Україні заборонили популярні ліки від застуди

В Україні заборонили реалізацію назального спрея "ІРС 19" виробництва Франції.

Препарат використовується для профілактики і лікування у дорослих і дітей віком від двох років гострих респіраторних захворювань. Рішення прийняла Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Читайте: Популярний в Україні препарат назвали смертельно небезпечним

Ліки застосовують при захворюваннях ЛОР-органів і верхніх дихальних шляхів (гострих і хронічних ринітів, трахеїту, хронічних бронхітів, запалення аденоїдів, синуситів, фарингіту, ларингіту, отитів, тонзилітів, бронхіальної астми), ускладнень грипу та інших вірусних респіраторних інфекцій.

Відео дня

Заборонили препарат через маркування російською мовою, що є порушенням Закону України "Про лікарські засоби".

В Україні заборонили популярні ліки від застуди
В Україні заборонили популярні ліки від застуди

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Україні потрапили під заборону два найважливіших ліки для сердечників.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки