Вчені створили туалети, що попереджають про інфаркт і інсульт

9,5 т.
Вчені створили туалети, що попереджають про інфаркт і інсульт

Британські вчені створили "розумні туалети", які здатні попередити людину про ймовірне наближення інфаркту та інсульту.

На сидіннях пристрою встановили спеціальні датчики, що допомагають провести ранню діагностику серцевої недостатності, високого кров'яного тиску і прискореного серцевого ритму. Про це повідомляє Pacific Journal of Health.

За словами вчених, апарат сенсорними датчиками, розташований у верхній частині звичайного сидіння унітазу, вимірює частоту серцевих скорочень, а також може вимірювати кров'яний тиск і рівень кисню в крові.

Відео дня

Причому пристрій може попередити про ризик до появи симптомів. Також він мусить полегшити спостереження за пацієнтами, яких виписали після нападу, вдома.

Поки пристрій коштує 1500 фунтів стерлінгів.

"Розумні туалети", що попереджають про інфаркт і інсульт

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'ясувалася нова небезпека недосипання. Цей стан здатний провокувати інфаркт.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки