Вчені терміново взялися за вакцину проти смертельного коронавірусу з Китаю

Вчені терміново взялися за вакцину проти смертельного коронавірусу з Китаю

Національний інститут охорони здоров'я США (NIH) працює над вакциною проти нового коронавірусу, який вже вбив дев'ять осіб.

Про це повідомив директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань доктор Ентоні Фаучі, передає CNN. За його словами, процес уже запущений.

Коронавірус у Китаї

Він прогнозує, що мине кілька місяців, перш ніж почнеться перша фаза клінічних випробувань, і понад рік, поки препарат не буде доступний.

Відео дня

Команди дослідників із Техасу, Нью-Йорка й Китаю також працюють над її створенням. За словами доктора Пітера Готеза, вченого з Медичного коледжу Бейлора в Г'юстоні, розробити вакцину проти коронавірусів менш складно, ніж у разі інших недуг, як-от ВІЛ або грипу.

"Урок, який ми винесли, полягає в тому, що коронавірусні інфекції є небезпечними та одними із найбільш нових і серйозних загроз для здоров'я в усьому світі", – зазначив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, медики попередили, що смертельний коронавірус, який косить жителів Китаю, може мутувати й поширюватися далі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки