Вчені заявили про користь тютюну: виявлено несподівані властивості

24,9 т.
Вчені заявили про користь тютюну: виявлено несподівані властивості

В Австралії вчені дізналися про корисні властивості декоративного тютюну (Nicotiana alata). Він може допомогти в боротьбі проти інфекційних захворювань.

Серед таких захворювань ті, що викликаються золотим стафілококом, ВІЛ, вірусом Зика і енцефалітними вірусами, передає MedicalXpress.

Пептид NaD1 руйнує зовнішній шар клітин грибка Candida albicans, що є збудником небезпечних захворювань у людей з імунодефіцитами, і викликає загибель мікроорганізму.

Такий механізм відрізняється від принципу дії антибіотиків, до яких у грибка спостерігається розвиток стійкості.

Відео дня

На інфекції припадає приблизно кожна восьма смерть в світі. Протягом наступних 30 років смертність з цієї причини буде рости через поширення стійких до антибіотиків бактерій.

Як повідомляв OBOZREVATEL , раніше лікарі розповіли, як відновити легкі після куріння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки