Гірше куріння: вчені оцінили шкоду самотності

14,0 т.
Гірше куріння: вчені оцінили шкоду самотності

Самотність знайома і молодим, і літнім. При цьому, молоді відчувають його частіше за інших. До того ж, самотність заподіює шкоду таку ж, як і пачка викурених сигарет в день.

Так, медики провели дослідження, яке виявило, хто найбільше схильний до самотності і які його наслідки, пише Cigna.

Серед 20 тисяч опитаних найвищий рівень самотності відзначений у молодих людей у віці від 18 до 22 років. За шкалою самотності, складеною Каліфорнійським університетом, вони набрали 48 балів, тоді як люди старше 72 років - тільки 39.

Вчені відзначають, що це дуже сильно впливає на здоров'я людини, і порівняли самотність з курінням. За їх словами, шкода такої ж (або навіть більше), як і від 15 викурених сигарет в день.

Відео дня

У дослідженні сказано, що соцмережі не впливають на почуття самотності. Молоді люди, які регулярно ними користуються, точно так же відчувають себе самотніми, як і ті, хто не має до них пристрасті.

Рятує ж від самотності тільки якясь значна соціальна взаємодія. Крім того, щоб уникнути самотності, медики рекомендують добре спати, проводити час з сім'єю, займатися фізичними вправами і не працювати занадто багато.

Раніше "МедОбоз" розповідав, до яких хвороб може призвести самотність.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки