МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Вчені з'ясували порядок появи ранніх симптомів під час COVID-19

  • Вчені визначили порядок симптомів, які характерні для розвитку коронавірусу

  • Вони дослідили дані про ознаки хвороби майже у 56 тисяч пацієнтів

  • Вчені відзначили, що послідовність симптомів допоможе швидше відрізнити COVID-19 від інших захворювань

86.8т
Читати матеріал російською

Вчені виявили порядок появи в людини перших симптомів коронавірусу, що дозволить швидше розпізнати хворобу й почати лікування.

Про це дослідники з Університету Південної Каліфорнії розповіли в журналі Frontiers in Public Health. Вони проаналізували спільний звіт ВООЗ і Китаю з показниками появи симптомів у 55 924 підтверджених випадках COVID-19.

"Цей порядок особливо важливий для того, щоб розрізняти хвороби, коли по допомогу звертаються люди з іншими поширеними захворюваннями і схожими симптомами, наприклад, із грипом", – сказав професор Пітер Кун, один з авторів роботи.

Жар і кашель асоціюються з різними респіраторними захворюваннями, зокрема близькосхідний респіраторний синдром (MERS) і важкий гострий респіраторний синдром (SARS). Але час появи симптомів, а також прояву, пов'язані зі шлунково-кишковим трактом, вирізняють COVID-19.

Під час дослідження вчені дійшли висновку, що порядок симптомів у COVID-19 такий:

  • жар;

  • кашель;

  • м'язові болі;

  • нудота або блювота;

  • пронос.

"З огляду на те, що наразі існують досить ефективні підходи до лікування COVID-19, своєчасна ідентифікація пацієнтів могла б скоротити час госпіталізації", – зазначив Джозеф Ларсен, провідний автор дослідження.

Також вчені відзначили, що підвищення температури можна використовувати як показник для скринінгу на вході до приміщення, а в клінічній практиці повинен враховуватися порядок виникнення інших ознак COVID-19.

Дослідники сподіваються, що нові дані дозволять пацієнтам вчасно звернутися по допомогу або зрозуміти, що їм варто самоізолюватись. Також це дозволить лікарям унеможливити наявність інших хвороб і почати лікувати коронавірус на ранніх стадіях.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, вчені з'ясували, що коронавірус представлений у шести різних формах, і у кожної є своя група симптомів. Вони розробили додаток для прогнозування того, яким пацієнтам потрібна госпіталізація на цій підставі.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
0
Коментарі
3
2
Смішно
39
Цікаво
2
Сумно
2
Треш

Блоги медицини