"Вмирають щотижня": Комаровський жорстко висловився щодо вакцинації в Україні

53,9 т.
'Вмирають щотижня': Комаровський жорстко висловився щодо вакцинації в Україні

В Україні під час спалахів кору щодня інфікуються десятки дітей і дорослих, а вмирають від цієї хвороби іноді по кілька людей на тиждень. Здебільшого такі високі показники захворюваності пов'язані з недостатньою вакцинацією населення.

Про це в інтерв'ю для видання "Гордон" розповів лікар-педіатр Євген Комаровський. Він зазначив, що забезпеченням якісними ін'єкціями дітей повинні займатися і держава, і батьки.

"Робити щеплення дітям потрібно. Наше завдання - батьків, держави - забезпечити їх якісними вакцинами, контролювати стан здоров'я, навчити батьків адекватно діяти до і після вакцинації, все! Біда ж у тому, що кожен день в країні на кір захворюють десятки дітей і дорослих, люди продовжують вмирати - дві-три особи на тиждень іноді, у ХХІ столітті!" - пояснив лікар.

Відео дня

Євген Комаровський також зазначив, що обговорювати тему необхідності вакцинації - все одно що сперечатися про те, чи пристібатися пасками безпеки в машині.

Нагадаємо, що за перше півріччя 2018 року в Україні на кір захворіло понад 23 000 осіб. Від ускладнень цього захворювання померло понад 10 пацієнтів. У липні стало відомо про те, що в одній з лікарень Тернополя цією інфекцією заразилася вагітна жінка. Після лікування антибіотиками виявилося, що дитина померла в утробі.

Як писав OBOZREVATEL, через масові випадки інфікування кором у Міністерстві охорони здоров'я України вирішили безкоштовно вакцинувати українців, які перебувають у групі підвищеного ризику.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки