Як знизити тиск без ліків: медики дали пораду

198,0 т.
Як знизити тиск без ліків: медики дали пораду

Для ефективного зниження кров'яного тиску людині необхідно щодня по 30 хвилин виконувати аеробні вправи.

Про це пише Medicalxpress, посилаючись на медиків. При цьому найбільш ефективними будуть навантаження, пов'язані з їздою на велосипеді, плаванням і ходьбою.

За словами фахівців, надалі час занять спортом потрібно збільшити до години. Також експерти радять два рази на тиждень відводити на силові тренування.

"Вони повинні бути націлені на всі основні групи м'язів. Розраховуйте на вагу, яка дозволить вам виконати два-три підходи по 10-12 повторень в кожному. Для силового тренування можуть бути використані як вільна вага, так і тренажери. Ефективні і віджимання з використанням власної ваги", – уточнили медики.

Відео дня
Ілюстрація

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше був названий несподіваний спосіб боротьби з гіпертонією.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки