МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

З ока жительки Харкова витягли черв'яка довжиною майже 13 см. Фото 18+

42.2т
Читати матеріал російською

В оці у мешканки Харкова знаходився паразит довжиною 12,5 см.

Як повідомив Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України, в червні в поліклініку №6 звернулася жінка зі скаргами на біль у правому вусі і дискомфорт у правому оці.

"Хвора, побачивши нитковидне стороннє утворення в кутку правого ока, самостійно його видалила", – йдеться в повідомленні.

В оці у харків'янки завівся паразит

В оці у харків'янки завівся паразит. Джерело: Ілюстрація

Ілюстрація

Гельмінт був досліджений у бактеріологічній лабораторії і визначений як Dirofilaria repens.

В осередку, за місцем проживання хворої, проведено епідеміологічне та ентомологічне обстеження та запроваджено комплекс протиепідемічних заходів.

Дирофіляріоз – паразитарне захворювання, яке передається через укуси кровосисних комах, здебільшого комарів. Зараження дирофіляріозом відбувається у період активного нападу комах (травень-жовтень), під час укусу яких в організм людини потрапляють личинки паразита, які повільно ростуть. У зв’язку з цим, клінічні прояви хвороби можуть проявлятися у будь-який період року.

Щоб попередити зараження дирофіляріозом необхідно використовувати репеленти для індивідуального захисту від нападу комарів, знищувати комарів у місцях виплоду, помешканнях, тваринницьких приміщеннях, проводити засітчування вікон та дверей від зальоту комарів, стежити за станом здоров’я домашніх тварин, обмежувати прогулянки тварин у вечірній час.

Фото 18+

Як писав OBOZREVATEL, в індійському штаті Гуджарат із ока місцевого жителя вилучили семисантиметрового черв'яка, який перебував там кілька років.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
59
0
Смішно
8
Цікаво
29
Сумно
41
Треш

Блоги медицини