Жертвами стали діти: в Україні розгорівся гучний скандал через контрабандну вакцину

29,9 т.
Жертвами стали діти: в Україні розгорівся гучний скандал через контрабандну вакцину

В Україні діти стали жертвами контрабандної вакцини, яку їм вкололи в одній з приватних лікарень.

Клініка, де три десятка мам з Києва і одна зі Львова зробили щеплення контрабандою, до сих пір запрошує пацієнтів на вакцинацію. Але спілкування на камеру і навіть без неї керівництво уникає, йдеться в сюжеті ТСН (щоб подивитися відео, проскрольте сторінку до кінця).

Ольга Воробей, коли привела на щеплення свого 7-річного сина, попросила показати наявність документів на ліки.

"Перевіряли сертифікати, клініка, звичайно, нам їх показала. І зараз я перебуваю як на пороховій бочці, не знаючи чи захищена моя дитина", - відзначає вона.

Відео дня

Приватна клініка навіть показувала ці підробки в мережі. Але коли липу виявили, спробували від цих мам відхреститися.

"Клініка зайняла позицію, що ми прийшли зі своєю вакциною, вибачте, за що я тоді заплатила 1600 гривень", - розповіла адвокат ініціативної групи мам Ліна Чорноус.

Жінки зберегли всі чеки про надання послуг і збираються подавати до суду.

"Дітям вкололи невідомо що. Для нашої країни ці серії не призначалися. Вони заборонені до використання", - пояснила одна з мам.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні встановили постійну заборону на вакцину для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярним компонент) та поліомієліту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки