Жінка перенесла 30 ампутацій за шість років: що відомо про рідкісну хворобу

23,1 т.
Жінка перенесла 30 ампутацій за шість років: що відомо про рідкісну хворобу

Мешканка Брістоля, Великобританія, Сара Кокс перенесла 30 ампутацій за шість років через рідкісну хворобу Рейно, яка впливає на кровообіг в руках і ногах.

Хвороба Сари була виявлена, коли їй було 17 років, повідомляє видання Daily Mirror.

Через хворобу руки дівчини на холоді ставали фіолетовими і німіли, що стало причиною звільнення з посади оператора телефонної лінії в Службі порятунку.

Читайте: Жінка втратила руки через крихітний поріз папером

У 2013 році Сарі вперше ампутували фалангу пальця. За останні шість років їй довелося перенести операції з видалення нігтів на руках і фаланг пальців на кінцівках.

Відео дня
Сара Кокс
Сара Кокс
Сара Кокс
Сара Кокс

При хвороби Рейно спостерігається надлишковий спазм кровоносних артерій. Це призводить до ураження кінцівок, викликаючи відчуття оніміння у відповідь на холод або стрес.

Раніше MedOboz повідомляв, що жінці ампутували три кінцівки через невірно поставлений діагноз.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки