"Живе" у ковбасі та рибі: в Україні зафіксовано нову смерть від небезпечної інфекції

151,0 т.
Зафіксовано нову смерть від небезпечної інфекції

У Запорізькій області чоловік 1975 року народження помер від ботулізму. Це вже п'ятий летальний випадок з початку 2018 року.

Смерть настала вдома, оскільки по медичну допомогу він не звертався, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Лабораторний аналіз підтвердив, що чоловік помер від цієї небезпечної інфекції. Ймовірне джерело зараження - неякісна в'ялена риба домашнього приготування.

"Станом на 16 липня 2018 року в Україні зареєстровано 58 випадків ботулізму, в результаті яких захворіло 65 осіб, п'ятеро з них померли", - сказано у повідомленні.

Відео дня

Ботулізм - важке токсикоінфекційне захворювання, в результаті якого відбувається ураження нервової системи.

Здебільшого зараження відбувається через вживання в'яленої, копченої та солоної риби, рибних, м'ясних, грибних і овочевих консервів, ковбаси і м'ясних продуктів у вакуумній упаковці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українцям розповіли про небезпеку вуличної їжі у літній період, головною загрозою від споживання якої є ботулізм.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки