Знайдено ефективний спосіб прожити довше

Знайдено ефективний спосіб прожити довше

Регулярне голодування зменшує ризик серцевої недостатності і підвищує можливість прожити довше.

До такого висновку прийшли дві групи американських вчених, передає MedicalXpress. У першому дослідженні брали участь близько 2 тис. осіб після катетеризації серця.

Вчені спостерігали за ними протягом чотирьох років. З них 389 осіб практикували регулярне голодування. З'ясувалося, що смертність серед них була на 45% нижчою.

Запропоновано ефективний спосіб прожити довше
Відео дня

У другому дослідженні фахівці проаналізували дані про тих же пацієнтів, щоб перевірити, як голодування впливає на серцеву активність. Виявилося, що серцеві напади у голодуючих відбуваються на 71% рідше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, своєчасне лікування метаболічного синдрому, при якому у пацієнтів спостерігається високий кров'яний тиск, надлишок цукру в крові, накопичення жиру в черевній порожнині і високий рівень холестерину, вбереже від передчасної смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки