МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Діти не менш сприйнятливі до коронавірусу, ніж дорослі, – вчені

5.2т
Читати матеріал російською

Учені з'ясували, що діти молодшого віку, ймовірно, поширюють коронавірус COVID-19 не менше, ніж дорослі.

Такого висновку дійшли в дитячій лікарні Ann & Robert H. Lurie в Чикаго, показавши, що у дітей менших від п'яти років з легким і середнім ступенем вираженості COVID-19 у носоглотці значно вищий рівень генетичного матеріалу вірусу порівняно з дітьми старшого віку й дорослими.

Водночас з'ясувалося, що діти сприйнятливі до коронавірусу, але перебіг захворювання в них зазвичай легший порівняно з дорослими.

Діти не менш сприйнятливі до коронавірусу, ніж дорослі – вчені

Діти не менш сприйнятливі до коронавірусу, ніж дорослі – вчені

Відзначається, що раніше не було знайдено доказів того, що діти є основними джерелами поширення вірусу. Водночас автори зазначили, що проведенню дослідження завадило закриття шкіл.

Так, учені проаналізували 145 випадків протягом першого тижня після появи симптомів і порівняли вірусне навантаження трьох вікових груп – діти менше ніж 5 років, діти 5-17 років і дорослі 18-65 років. До того ж було проведено паралелі з респіраторно-синцитіальним вірусом, де діти з високим вірусним навантаженням із більшою ймовірністю передають інфекцію.

"Це має важливі наслідки для суспільної охорони здоров'я, особливо під час дискусій про безпеку відкриття шкіл і дитячих садків", – говорять дослідники.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені заявляли, що діти краще захищені від коронавірусу, оскільки їхній організм звик до застудних захворювань.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Автор
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини