Дитині дивом врятували статевий орган після обрізання. Фото 18+

40,1 т.
Дитині дивом врятували статевий орган після обрізання. Фото 18+

У Москві невдале ритуальне обрізання грудного хлопчика ледь не позбавило його статевого органу.

Чоловіче достоїнство врятували хірурги, провівши низку складних реконструктивних пластичних операцій, пише "МК".

Як розповів уролог-андролог професор Асаад Матар, лікарі витягли з черевної порожнини залишки статевого органу (приблизно в сантиметр довжиною), а потім нарощували його за допомогою додаткових тканин зі шкіри.

У кінцевому рахунку орган буде виглядати практично як нормально обрізаний. Хірурги обнадіяли, що гідність надалі буде діяти, як у будь-якого чоловіка.

Відео дня
Дитині дивом врятували статевий орган після обрізання. Фото 18+

Батьки дитини розповіли передісторію: хлопчикові був місяць, коли вони запросили додому фахівця-уролога.Під час маніпуляцій, щоб зупинити кровотечу, лікар почав припікати тканини і судини і, мабуть, не розрахував потужність електрокоагулятора - дав дуже сильний розряд, через який незабаром почався некроз тканин.

Читайте: "Сяючий статевий орган": британка випадково спекла маленькому синові порно-торт

Чоловіче достоїнство опухло і набрякло. Головка статевого органу спочатку чорніла, а потім провалилася всередину.

Батьки відвідали дві великі лікарні. В одній із них медичний консиліум запропонував ампутувати немовляті орган і надалі перетворити хлопчика в дівчинку. Вони відмовилися і пішли до інших урологів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вперше пересадили чоловічі статеві органи американські лікарі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки