МоваЯзык

/ mamaclub

''Дитину вдарило струмом'': в Дніпрі стоматологічна клініка потрапила в скандал

Батьки школяра в Дніпрі звинуватили стоматологічну клініку в небезпечних процедурах, тому що у 8-річного хлопчика після відвідування електрофорезу залишився опік на руці.

Як говориться в сюжеті ТСН, Гліб Липський поскаржився вже після того, як відвідав лікаря, а медики стверджують, що подібні наслідки вийшли вперше, (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки).

"Шок! Як дитині це випалювалося! Жодній мамі, жодній дитині я не можу цього побажати", – розповіла мама хлопчика Юлія Липська.

Лікарі в клініки запевнили, що подібну процедуру отримують щодня десятки дітей, і ні у кого не було проблем. Вони описали роботу електрофорезу: одні електроди накладаються на руку, інші з розчином – на щелепу. Це 15-хвилинна процедура по зміцненню емалі.

Медсестра, яка в той день працювала з Глібом, заявила, що робила все, як слід і питала у хлопчика про самопочуття. Дитина відповідала, що у неї нічого не болить.

"Просто трохи пощипувало – і все. А ось потім під кінець вже вдарило струмом. Я спокійно пішов, я трохи сором'язливий хлопчик, і не можу ось просто так говорити. Мене запитали – на той момент мені вже було нормально", – розповів Липський.

Він поскаржився на біль батька вже після процедур, і через півгодини розсерджений чоловік повернувся до клініки. У відповідь від нього зажадали показати дитину, проте хлопчика вже відвели на спортивне тренування.

Головний лікар підтримав медсестру Наталію Сердюк, заявивши, що Гліб не зміг би терпіти опік. Через кілька годин після події школяра привели на огляд, а медсестра порадила обробити рани пінкою від опіків. Жінка отримала догану, що не повідомила лікаря про інцидент. Її усунули на час службового розслідування. Медики припустили, що у дитини під час процедури був малюнок на руці.

"Якийсь випадок алергічної реакції. Можливо, витирали це тату. Може, реакція з цим електрофорезом з калієм і хною – я не знаю, який там був малюнок", – сказала керівник поліклініки Тетяна Демишева.

У свою чергу медики запевняють, що удар струмом не був можливий, тому що апарат пройшов всі перевірки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в лікарні у Вінницькій області померло немовля, в чому батьки дитини звинувачують лікарів.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
9
1
Смішно
2
Цікаво
11
Сумно
3
Треш

Блоги медицини