Дівчина втратила пальці через популярну процедуру на курорті: фото 18+

66,2 т.
Дівчина втратила пальці через популярну процедуру на курорті: фото 18+

Мешканка Австралії позбулася всіх пальців на нозі через процедуру "риб'ячий педикюр" на курорті в Таїланді.

Інцидент стався у 2010 році. За чотири роки до цього, у 2006 році, австралійці вже ампутували один палець на нозі: тоді інфекція потрапила в організм після того, як дівчина наступила на скло, повідомляє Metro.

У Таїланді вона вирішила випробувати популярну процедуру, в процесі якої необхідно опустити ноги в акваріум із дрібними рибами, які обгризають змертвілу шкіру.

Однак через брудну воду в акваріумі у дівчини почалося зараження. Після обстеження їй поставили діагноз остеомієліт.

Відео дня

У 2012 році дівчині ампутували великий палець правої ноги. Проте, симптоми інфекції поверталися, і протягом наступних п'яти років їй видалили й інші пальці.

Дівчина втратила пальці через педикюр
Дівчина втратила пальці через педикюр

Як повідомляв OBOZREVATEL, студентка Кортні Уіторн захворіла на рак і позбулася пальця через те, що мала звичку покусувати нігті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки