До 29 років: знайдено вирішальний момент у захисті від раку грудей

46,5 т.
До 29 років: знайдено вирішальний момент у захисті від раку грудей

Вагітність до 29 років і пологи на терміні не раніше 34-го тижня знижують ризик розвитку раку молочної залози.

До такого висновку прийшла група вчених із Данії і Норвегії, пише Daily Mail. Він заснований на результатах аналізу даних, які збиралися протягом 40 років про майже 4 млн жінок.

За словами дослідників, можна точно визначити момент тих змін у жіночому організмі, які дають йому додатковий захист від раку грудей. Як з'ясувалося, це — 34-й тиждень вагітності.

Читайте: В Україні лікують рак грудей за методикою нобелівських лауреатів 2018 року

Відео дня

"Жінки, які народили до 29 років після 34-го тижня, у середньому на 13,6% рідше хворіли на рак молочної залози, ніж бездітні", — йдеться у статті.

Також наголошується, що пологи після 34-го тижня після другої або третьої вагітності у віці до 29 років ще значніше зменшують ймовірність появи раку грудей.

Як повідомляв OBOZREVATEL, щоденне споживання якісного оливкового масла, виробленого в Італії, є профілактикою онкологічних хвороб, зокрема раку кишечника.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки