Джентльмени вибирають вітаміни? На ринку БАД-ів виник ажіотаж

70,1 т.
Джентльмени вибирають вітаміни? На ринку БАД-ів виник ажіотаж
Джентльмени вибирають вітаміни? На ринку БАД-ів виник ажіотаж

Завжди вважалося, що саме жінки прагнуть щонайдовше зберегти молодість та привабливість. Проте небачений попит на чоловічі аксесуари, парфуми, товари для краси та здоров’я доводить: чоловіки також хочуть мати свіжий, доглянутий вигляд і гарне самопочуття. Останні дослідження показали: чоловіки витрачають більше грошей на товари для догляду і здоров’я, аніж жінки. На що не шкода грошей сильним світу цього? И чому чоловіки почали масово купляти вітаміни?

Відео дня

Віват, ЗСЖ!

Джентльмени нового покоління прискіпливо ставляться до зовнішнього вигляду і здоров’я. Мода на "поганих хлопців" залишилася в наївних сюжетах ретро-фільмів. Відмова від шкідливих звичок, фізичні навантаження, здорове харчування і натуральні дієтичні добавки – саме це турбує справжніх мужчин! Ось що з цього приводу говорить засновниця і директорка популярного інтернет-магазину вітамінів "Біотус" Ольга Грекулова:

"Вважається, що споживчий кошик у сім’ї наповнює жінка, і товари для здоров’я в її компетенції. Однак можу зазначити, що серед клієнтів магазину "Біотус" близько 25% - це чоловіки, які купують особисто для себе. Також є помітні відмінності від "жіночих" замовлень: у чоловіків середній чек вищий приблизно на 20-30%, бо вирішальним під час вибору є якість і бренд, а не ціна. Слід зазначити, що чоловіки постійні у своїх уподобаннях, зазвичай купують вітаміни для чоловіків від улюблених брендів, тоді як жінки схильні експериментувати чи відкладати покупку до появи знижки".

Ольга Грекулова - засновник і директор інтернет-магазину "Biotus"

Постійні стреси, дедлайни, пошук себе та нових можливостей, "вичавлюють" з чоловіків життєві сили. Першими беруть на себе удар серцево-судинна система і чоловіче здоров’я:

"В нашому інтернет-магазині є три продукти, які займають лідерську позицію серед чоловічої аудиторії – це Омега-3, лецитин і вітамін D3", – зазначає Ольга Грекулова. – Також популярні різні комплекси для шкіри і волосся. А нещодавно в десятку лідерів "чоловічих" замовлень увірвався Every Man`s Multi, мультивітаміни американського виробника New Chapter. Це знову-таки доводить, що чоловіки стежать за брендами і обирають найкраще з новинок".

Джентльмени вибирають вітаміни? На ринку БАД-ів виник ажіотаж

"Серце, тобі не хочеться спокою!": вітамін С і Омега-3

Статистика стверджує: 85% чоловіків помирають через хвороби серцево-судинної системи. Лікарі рекомендують чоловікам збагатити свій раціон вітаміном С і риб’ячим жиром. Вітамін С – один із головних "чоловічих" вітамінів, який розріджує густу кров, зміцнює сосуди, покращує імунітет і навіть нейтралізує дію нікотину. Одна з нових форм цього важливого антиоксиданту – ліпосомальний вітамін С, який добре засвоюється і має високу біодоступність.

Чоловікам також необхідно збагачувати свій раціон омега-3 жирними кислотами, які:

  • уповільнюють процеси старіння

  • зміцнюють нервову систему

  • підтримують еластичність судин

  • підвищують розумову та фізичну дієздатність.

"Зри в корінь": лецитин, L-карнітин і вітамін Е

Сучасних чоловіків понад усе турбує "головне" – чоловіче здоров’я. На думку лікарів-натуропатів, для підтримки чоловічої сили необхідно додати в раціон лецитин, L-карнітин та вітамін Е. Саме вони допомагають попередити статеву дисфункцію й позитивно впливають на потенцію.

Лецитин за хімічним складом подібний до яєчного жовтка. Речовина на 75% складається із фосфоліпідів, які підтримують функції печінки, кровоносних судин, мозку, нервової і статевої систем. Джерелами лецитину є жовтки, насіння, гречана крупа, рослинні олії.

L-Карнітин у великій кількостіміститься в продуктах тваринного походження. Нестача цієї речовини може викликати еректильну дисфункцію та погіршити якість сперми.

Без облисіння та глибоких зморшок: вітаміни групи В

Щоб уникнути облисіння, "оспіваного" в сотнях анекдотів, чоловіки не шкодують грошей на дорогі процедури. Проте, виявляється, прийом вітамінів групи В, особливо біотину, здатний покращити ситуацію.Науково доведено, що нестача вітамінів групи В (В1, В2, В6, В3, В12) може викликати у чоловіків випадіння волосся, порушення гідроліпідного балансу шкіри та шкіри голови, утворення глибоких зморшок.

"Негарних чоловіків не буває. Буває лише мало квітів і тепле шампанське", – казала легендарна Коко Шанель. Складно не погодитися з іконою стилю! Можна лише додати: здоровий чоловік – гарний чоловік. Багатий раціон, фізичні навантаження, відмова від шкідливих звичок і прийом вітамінів – найкращий "джентльменський набір" здоров’я!

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки