Еліксир безсмертя: вчені знайшли ліки від старіння

21,6 т.
Вчені знайшли ліки від старіння

Американські вчені знайшли механізм для розробки антивікових препаратів.

Зокрема, дослідники Університету Маршалла у США продемонстрували, що специфічний фермент, який називають натрій-калієвий насос, бере участь у NKAL - циклі генерації активних форм кисню (АФК) - і тісно пов'язаний з процесом старіння, передає "Лента.ру".

У результаті експерименту було показано, що у мишей, які отримують ін'єкції pNaKtide - інгібітора шляху NKAL, - знижувалося виробництво АФК і сповільнювалося старіння.

Відео дня

Ті ж самі результати були отримані на культурах людських фібробластів - клітин сполучної тканини. У них при стимуляції NKAL збільшувалася експресія маркерів старіння і ступінь пошкодження органел. pNaKtide значно зменшував вираженість цих ознак.

За словами вчених, якщо виявиться, що pNaKtide є безпечним для людського організму, то ця речовина може стати основою для антивікової терапії.

Як повідомляв OBOZREVATEL , росіянин після клінічної смерті буквально перестав старіти і виглядає набагато молодше свертніков.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки