Проти раку і діабету: медики розповіли про заморожений фрукт, який творить чудеса

41,7 т.
Проти раку і діабету: медики розповіли про заморожений фрукт, який творить чудеса

Лимон - один із найсильніших цитрусових, відомий своїми потужними антибактеріальними властивостями. Він рясніє вітаміном С, і завдяки його великій кількості він може навіть боротися з раковими клітинами.

Лимони відмінно підходять для детоксикації організму, але коли з нього використовують лише сік, він втрачає багато своїх поживних речовин і більшу частину лікарського потенціалу.

Найкращий варіант для зберігання лимонів - це заморожування. Лимонна шкірка, яку ми зазвичай не використовуємо, зміцнює імунну систему, регулює холестерин, запобігає раку, лікує бактеріальні інфекції і виводить з організму паразитів і черв'яків.

Відео дня

Медики наводять корисні властивості лимона і його дій на організм. Так, він:

- Запобігає астмі;

- Надає позитивні протизапальні властивості на організм;

- Здійснює детоксикацію нирок і печінки;

- Підсилює імунну систему;

- Регулює високий кров'яний тиск;

- Усуває шкідливі бактерії;

- Лікує депресію і стрес;

- Вбиває ракові клітини.

З давніх часів вчені досліджували вплив лимона на рак. Результати показали, що ці фрукти усувають злоякісні клітини в багатьох видах раку, включаючи рак легенів, молочної залози і товстої кишки.

Лимон діє як хіміотерапія, націлюється тільки на ракові клітини і не впливає на здорові.

За словами доктора Мерилін Гунвіль, дієтолога та експерта з питань здоров'я жінок, шкірка різних фруктів може посилити імунну систему і підтримувати загальний стан здоров'я. Вона також стверджує, що смузі набагато здоровіші, ніж соки, оскільки вони також містять інші частини фруктів, включаючи шкірку.

Лимонні смузі мають гіркий смак, тому їх рекомендує морозити.

Як це зробити?

Вимийте і продезінфікуйте лимони за допомогою яблучного оцту. Потім промийте їх і залиште їх висохнути. Наступний крок - залишити їх заморожуватися до наступного ранку, а потім натерти весь плід разом із шкіркою, м'якоттю і насінням.

Ви можете додати заморожені лимони в різні страви, коктейлі, чай, випічку, десерти і супи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки