Фізкультура на допомогу: знайдено надійний спосіб перемогти алкоголізм

16,1 т.
Фізкультура на допомогу: знайдено надійний спосіб перемогти алкоголізм

За допомогою простих фізичних вправ можна перемогти важку алкогольну та наркотичну залежність.

До такого висновку прийшли вчені з університету Буффало. Вони з'ясували, що медикаментозна терапія, в яку "вбудовуються" аеробні фізичні навантаження, дозволяє значно легше і швидше позбутися згубних звичок і залежностей.

Так, жвава ходьба, біг та інші навантаження на руки і ноги дозволяють знизити вироблення ключового нейромедіатора - дофаміну і полегшити період абстинентного синдрому.

Вчені відзначили, що всього 150 хвилин фізичного навантаження на тиждень дозволяють попутно скоротити ризик розвитку серцевих захворювань, артриту і діабету.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені виявили мутації в гені, що кодує білок титін, які сприяють розвитку серцевої недостатності при вживанні алкоголю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки