Держлікслужба прозвівтувала про якість вакцин від грипу

8,3 т.
Держлікслужба прозвівтувала про якість вакцин від грипу

За даними Держлікслужби станом на 9 жовтня пройшли державний контроль якості 338 165 доз серій T3G455M та T3G693M вакцини "Ваксігрип Тетра" (Санофі Пастер, Франція).Чотирьохвалентна інактивована спліт-вакцина представлена у вигляді суспензії для ін’єкцій по 0,5 мл у попередньо заповненому шприці з прикріпленою голкою, запакована вона у картонну коробку.

Крім того, держконтроль пройшли 80 000 доз серії V60219015 вакцини "Джісі Флю" (Грін Кросс Корпорейшн, Корея) також у вигляді суспензій для ін’єкцій по 0,5 мл у попередньо наповнених шприцах з одноразовою голкою, по одному в оригінальній упаковці; по 10 шприців у пачці з картону.

Також повідомляється, що 3 жовтня надійшла заява про видачу висновку про відповідність вимогам державних і міжнародних стандартів на 82 182 доз вакцини "Ваксігрип Тетра" серії T3G535M. Лікарський засіб направлено на лабораторний аналіз. Читайте більше на Грип.ua.

Відео дня
Вакцина "Ваксигрип Тетра" пройшла державний контроль якості

Нагадаємо, тривалентні вакцини захищають від трьох штамів вірусу грипу – від обох штамів типу А, і від одного штаму типу В – Victoria. Чотиривалентні вакцини включають всі чотири віруси: обидва штами типу А, і обидва штами типу В – Victoria і Yamagata. "Джісі Флю" – тривалентна, "Ваксігрип Тетра" – чотиривалентна. Обидві рекомендує ВООЗ до застосування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки