МоваЯзык

/ Грип та застуда

Не захворіти під час подорожі: медик озвучив рекомендації

Коли людина "вирвана зі свого середовища", зокрема, коли вона знаходиться на відпочинку далеко від дому, вона стає більш сприйнятливою до вірусних інфекцій; саме тому так часті захворювання під час подорожей або відразу після повернення додому.

Про це "Обозревателю" розповіла дільничний лікар Рита Гофман.

"Коли людина постійно живе в одному і тому ж місці, у неї формується свій біоценоз зі своїм складом мікрофлори", - пояснила вона. Таким чином, будучи відірваним від рідного середовища, людина стикається з незвичною для себе мікрофлорою, що призводить до зниження імунітету.

"Дуже часто люди хворіють в міжміських і в міжнародних переїздах, коли йдеться про перебування в певному мікрокліматі: пересушене повітря, активна примусова вентиляція повітря і велика концентрація носоглоток на квадратний метр. Стресова ситуація сприяє тому, що у людини знижується імунітет, вона стає більш сприйнятливою до інфекцій. Тому так часто люди хворіють в подорожах, особливо часто - після подорожей", - пояснила лікар.

Громадський транспорт, літаки, автобуси і поїзди вона назвала "класичним розсадником інфекції".

Як пояснила медик, зараження вірусною інфекцією "відбувається через носоглотку", тому саме їй слід приділити особливу увагу для профілактики захворювання.

"Щоб уберегтися від небезпечної ситуації, можна використовувати оксолінову мазь, закрапувати в ніс амінокапронову кислоту, приймати інтерферон та інші подібні препарати. Але перше і найголовніше - обробка носоглотки сольовими спреями. Якщо знизити концентрацію інфекції на задній стінці носоглотки, ймовірність того, що хвороба буде протікати важко, істотно зменшується. Людина може перехворіти, але перехворіти легко", - запевнила Рита Гофман.

Докладну розповідь лікаря про те, як швидко впоратися з інфекцією, читайте тут.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Ексклюзив" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини