У Лос-Анджелесі від грипу помер чоловік у розквіті сил

6,3 т.
У Лос-Анджелесі від грипу помер чоловік у розквіті сил

У понеділок, 21 жовтня, чиновники охорони здоров'я округу Лос-Анджелес підтвердили першу в цьому сезоні смерть пов'язану з грипом.

У Лос-Анджелесі від грипу помер чоловік у розквіті сил

За даними окружного департаменту охорони здоров'я, пацієнт був людиною середнього віку з наявністю хронічного захворювання.

Протягом минулого сезону грипу в окрузі було 125 смертей, пов'язаних з вірусом, і цей рік може бути не менш важким, повідомляє

Відео дня

"Грип - важке захворювання, особливо для літніх людей, дітей молодшого віку, людей з ослабленою імунною системою. Навіть якщо ви здорові, все одно можете серйозно захворіти та поширити хворобу серед інших. Імунізація - це найкращий спосіб захистити себе", - говорить Мунте Девіс (Muntu Davis), представник департаменту охорони здоров'я округу Лос-Анджелес.

Нагадаємо, за останніми офіційними даними, на грип і ГРВІ захворіли 155 718 жителів України, 68,9% з них - діти до 17 років. За даними, в Європі фіксують захворювання вірусом як типу А, так і В.

Читайте більше на https://grippua.com.ua/ru/hlavnaia/

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки