Учені: грип може викликати розвиток невиліковної хвороби

14,1 т.
Учені: грип може викликати розвиток невиліковної хвороби

Учені з'ясували, що так званий "свинячий" грип, відомий як H1N1, може призвести до невиліковного нейродегенеративного стану.

Як повідомляє The Daily Mail, дослідження на мишах Університету Томаса Джефферсона показало, що ті особини, які перенесли грип, ставали більш сприйнятливими до токсинів, що викликають хворобу Паркінсона.

Учені також стверджують, що перехворівши цим штамом лише раз, можна "заробити" симптоми хвороби в більш пізньому віці: тремтіння, сповільненість рухів і скутість м'язів.

Читайте: Грип чи застуда? Як розпізнати хворобу за симптомами

Відео дня

Провідний автор професор Річард Смейн сказав: "Це дослідження надало більше доказів для підтримки теорії, що фактори навколишнього середовища, включно із грипом, можуть бути залучені в хворобу Паркінсона".

"Навіть миші, які повністю оговтуються від грипу H1N1 пізніше стають більш сприйнятливими до хімічних токсинів, які, як відомо, викликають хворобу Паркінсона. Вірус H1N1, який ми вивчали, належить до сімейства грипу типу A, який атакує нас кожного року. Хоча представленій тут роботі ще належить пройти аналогію з людьми, ми вважаємо, що вона дає вагомі підстави для подальшого вивчення цих факторів", - говорить лікар.

Він припустив, що вакцина проти сезонного грипу може мати значний вплив на довгострокове здоров'я головного мозку, якщо результати виявляться такими ж для людей.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", речовина "оксолін", яка міститься в популярній оксоліновій мазі, пошкоджує слизову носа, роблячи її більш вразливою для інфекції.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки