МоваЯзык

/ Грип та застуда

Учені: грип може викликати розвиток невиліковної хвороби

Учені з'ясували, що так званий "свинячий" грип, відомий як H1N1, може призвести до невиліковного нейродегенеративного стану.

Як повідомляє The Daily Mail, дослідження на мишах Університету Томаса Джефферсона показало, що ті особини, які перенесли грип, ставали більш сприйнятливими до токсинів, що викликають хворобу Паркінсона.

Учені також стверджують, що перехворівши цим штамом лише раз, можна "заробити" симптоми хвороби в більш пізньому віці: тремтіння, сповільненість рухів і скутість м'язів.

Провідний автор професор Річард Смейн сказав: "Це дослідження надало більше доказів для підтримки теорії, що фактори навколишнього середовища, включно із грипом, можуть бути залучені в хворобу Паркінсона".

"Навіть миші, які повністю оговтуються від грипу H1N1 пізніше стають більш сприйнятливими до хімічних токсинів, які, як відомо, викликають хворобу Паркінсона. Вірус H1N1, який ми вивчали, належить до сімейства грипу типу A, який атакує нас кожного року. Хоча представленій тут роботі ще належить пройти аналогію з людьми, ми вважаємо, що вона дає вагомі підстави для подальшого вивчення цих факторів", - говорить лікар.

Він припустив, що вакцина проти сезонного грипу може мати значний вплив на довгострокове здоров'я головного мозку, якщо результати виявляться такими ж для людей.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", речовина "оксолін", яка міститься в популярній оксоліновій мазі, пошкоджує слизову носа, роблячи її більш вразливою для інфекції.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини