Усім не вистачило: в Нові Санжари відправляється друга партія противірусних препаратів

10,6 т.
Усім не вистачило: в Нові Санжари відправляється друга партія противірусних препаратів

В українських медустановах в самий розпал ГРВІ та грипу не вистачає ліків. Звичайно, така ситуація торкнулася і Полтавської області, де був перевищений поріг захворюваності і не вщухали хвилювання з приводу прибулих на карантин з Китаю українців.

Щоб заповнити запаси противірусних препаратів, в.о. головлікаря КНП "Новосанжарський центр первинної медико-санітарної допомоги" Я. Торбина скористалася досвідом колег з Новосанжарської районної лікарні і звернулася до українських фармвиробників за допомогою. Зокрема в компанію "Екофарм", яка минулого тижня поставила в якості гуманітарної допомоги місцевої лікарні тисячу флаконів противірусного препарату "Протефлазід ".

Відео дня
Необхідний препарат скоро буде доставлений

Як повідомляли ЗМІ, ще 150 упаковок було передано в санаторій, де знаходяться на карантині українці, евакуйовані з Ухань – для профілактики медперсоналу.

Тоді ж заступник гендиректора "ЕКОФАРМ", доктор медичних наук Олександр Гриневич підкреслив, що в разі потреби, підприємство готове передати і більше. Цього разу "Протефлазід" доставлять в КНП "Новосаджарскій центр первинної медико-санітарної допомоги".

Очікується, що партія препарату прибуде в п'ятницю, 28 лютого. Це допоможе медикам не тільки приборкати сезонні хвороби, але і нормалізувати досить тривожні настрої місцевого населення.

Варто відзначити, що, за свідченням медиків, на даний момент в Нових Санжарах показники захворюваності почали спадати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки