Замінить Таміфлю? Roche представила новий препарат проти грипу

12,5 т.
Замінить Таміфлю? Roche представила новий препарат проти грипу

Клінічні випробування нового препарату XOFLUZA для лікування грипу від Roche показали, що одноразовий прийом ліків зменшує ймовірність інфікування.

Отримані результати дають фармкомпанії надію на повернення позицій на ринку протизастудних засобів, які були втрачені через придушення Таміфлю генериками. Про це повідомляє Reuters.

XOFLUZA (балоксавір марбоксіл) є єдиним антивірусним засобом з новим механізмом дії, який ефективний як у здорових людей з грипом, так і у людей з високим ризиком ускладнень. Вчені встановили, що XOFLUZA може зупинити поширення вірусу грипу А і В у організмі людини протягом 24 годин, тоді як за допомогою Таміфлю цей процес займає 72 години.

Відео дня
Препарат проти грипу XOFLUZA

В даний час лікарський засіб схвалено в Японії для лікування грипу типів A і B у дітей, підлітків і дорослих, а також в США для лікування гострого неускладненого грипу у людей віком 12 років і старше. Американський регулятор FDA прискорив розгляд додаткових застосувань ліків для лікування людей з високим ризиком ускладнень від грипу, рішення по якому може прийняти до кінця 2019 року.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки