Дієтологиня знайшла несподіваний порятунок від ненажерливості: скільки потрібно їсти

Дієтологиня знайшла несподіваний порятунок від ненажерливості

Для того, щоб уникнути ненажерливості, потрібно добре снідати, не сідати на "жорсткі" дієти, перейти на правильне харчування, планувати меню й добре висипатися.

Про це повідомила відома дієтологиня Вікторія Кляуз на своїй сторінці в Telegram. Під "жорсткими дієтами" вона мала на увазі, наприклад, каву з круасаном на сніданок, шоколадку з цим же напоєм на перекус, на обід – салат і жодної вечері.

"Це харчування вас "не схудне", а призведе до вечірнього зриву... Ідеально – просто перейти на правильне харчування, забрати їжу, яка відкладається в жир, і поступово, але ефективно, знижувати вагу", – написала Кляуз.

Відео дня
Дієтологиня знайшла несподіваний порятунок від ненажерливості: скільки потрібно їсти

"Сніданку має вистачати на чотири години, щоб голод не заважав роботі й не хотілося перекусити шкідливими продуктами", – зазначила дієтологиня.

За її словами, планування меню ж допомагає поліпшити якість харчування і характеризується низьким ризиком ожиріння.

Читайте: Як правильно тренуватися: дієтологиня розкрила секрет

"Якщо людина хронічно не висипається, то споживає на день на 300-400 ккал більш ніж зазвичай, часто – це солодощі та випічка", – підсумувала Кляуз.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дієтологиня Світлана Фус розповіла, що стереотипи, пов'язані з їжею, є однією з головних психологічних причин зайвої ваги.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки