Отруєння в дитсадку під Хмельницьким: кількість постраждалих збільшилася до 31

10,2 т.
Отруєння в дитсадку під Хмельницьким: кількість постраждалих збільшилася до 31

Кількість постраждалих від спалаху кишкової інфекції в місті Нетішин Хмельницької області зросла до 31 людини.

За даними прес-служби "Хмельницького обласного лабораторного центру", серед госпіталізованих перебувають 26 дітей від трьох до шести років, три вихователя і один помічник дитячого садка №6 "Райдуга".

Крім того, захворів 19-річний чоловік, який контактував із працівниками дошкільного закладу.

"В приміщеннях дошкільного закладу проведена заключна дезінфекція. З метою виявлення носіїв проведено раптове обстеження 6 працівників харчоблоку, 11 вихователів та помічників вихователів груп та 1 працівника пральні на наявність збудників патогенного стафілококу та патогенних кишкових інфекцій Встановлено медичне спостереження за контактними дітьми та дорослими. З працівниками проведено бесіди щодо профілактики кишкових інфекцій", - сказано в повідомленні.

Відео дня

У відомстві зазначили, що результати проб і аналізів будуть відомі 8-9 жовтня. Інфіковані потрапили до лікарні з підвищеною температурою, нудотою, блювотою, проносом, болем у животі, загальною слабкістю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, спалах інфекції був зафіксований 5 жовтня. Раніше було відомо про 21 постраждалого.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки